HIZA-CRM Müşteri ilişkileri yönetim yazılımını İncelediniz mi? Denemek için tıklayınız.

Kreatif. Yazılım. Tasarım. 🚀

Biz, Hiza Dijital, yaratıcı ve yenilikçi yazılım çözümleri sunan bir teknoloji ve reklam şirketiyiz. Faaliyetlerimiz ve ürünlerimiz işletmelerin dijital dönüşüm süreçlerini destekleyen, dijital medyada marka bilinirliğini arttıran kullanıcı odaklı ve sürdürülebilir yazılım ve reklam çözümleri sunmaktır.

Neler Yapıyoruz?

Hiza Dijital, müşterilerine özel çözümler sunan, teknolojinin gücünü kullanarak iş dünyasını ağ üzerinden yönetmeye olanak sağlar.

  • Özelleştirilmiş Yazılım Çözümleri
  • Dijital Dönüşüm ve İnovasyon
  • Yapay Zeka ve Veri Analitiği
  • Dijital Reklamcılık ve Web Tasarım
vr headset

Misyonumuz

Misyonumuz, müşterilerimizin büyümesine katkıda bulunmak ve onları rekabet avantajı elde etmeleri için güçlü teknolojik altyapılar sunmaktır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, şeffaf ve dürüst bir iş ilişkisi sürdürmek, çalışanlarımızın gelişimine önem vermek ve toplumsal sorumluluklarımızı yerine getirmek de temel prensiplerimiz arasında yer almaktadır.

pattern recognition

Dijital Dönüşüm ve İnovasyon

Dijital dönüşüm, bizim için sadece bir trend değil, aynı zamanda işimizin temelini oluşturan bir ilkedir. İnovasyonu destekleyerek iş süreçlerinizi daha verimli hale getiriyor, rekabet avantajı sağlamanıza yardımcı oluyoruz.

interview

Firma Kültürümüz

Hiza Dijital olarak benimsediğimiz firma kültürü, insan merkezli yaklaşım, esneklik, inovasyon, ekip ruhu, açık iletişim, sürdürülebilirlik ve sürekli gelişim üzerine odaklanan bir vizyonu yansıtmaktadır. İnsanları en değerli varlık olarak görmek, esnek çalışma ortamı ve sürekli öğrenmeyi teşvik etmek, birlikte çalışma ve destek olma anlayışını ön planda tutmak, şeffaf iletişimle sağlam ilişkiler kurmak, toplumsal sorumlulukları gözetmek ve sürekli gelişimi benimsemek, iş yapış şeklimizin temelini oluşturan değerlerimizdir.

Customer Success Stories

See how has helped businesses.

Get award winning service

We’re honoured to have been recognised

Get a free consultation

Talk to our product analytics expert.

Kreatif Yazılım ve Tasarım.